CR1210F1K43P05Z
MFR.Part #
CR1210F1K43P05Z
JLCPCB Part #
C174497
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS