CR1206J160RP05
MFR.Part #
CR1206J160RP05
JLCPCB Part #
C429130
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS