CR1206JR040P05Z
MFR.Part #
CR1206JR040P05Z
JLCPCB Part #
C175834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40mΩ Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS