CR1206J10M0P05Z
MFR.Part #
CR1206J10M0P05Z
JLCPCB Part #
C245618
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS