CR2512JR060E04R
MFR.Part #
CR2512JR060E04R
JLCPCB Part #
C146967
Description
-55℃~+155℃ 1W 60mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS