CR1206J0R082P05
MFR.Part #
CR1206J0R082P05
JLCPCB Part #
C429637
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS