TR0603D1K20P0550Z
MFR.Part #
TR0603D1K20P0550Z
JLCPCB Part #
C5250767
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS