QR0612J750RP05
MFR.Part #
QR0612J750RP05
JLCPCB Part #
C176189
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS