CR1206FR400P05R
MFR.Part #
CR1206FR400P05R
JLCPCB Part #
C175798
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS