CR0603F1R60P05Z
MFR.Part #
CR0603F1R60P05Z
JLCPCB Part #
C881101
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS