CR1206FR280P05R
MFR.Part #
CR1206FR280P05R
JLCPCB Part #
C175793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS