CRH2512F3R90E04Z
MFR.Part #
CRH2512F3R90E04Z
JLCPCB Part #
C175232
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS