CR1206J2K4P05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J2K4P05
JLCPCB Part #
C429493
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS