CR2010FR050E04R
MFR.Part #
CR2010FR050E04R
JLCPCB Part #
C175976
Description
-55℃~+155℃ 50mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS