CRH1210FR039P05Z
MFR.Part #
CRH1210FR039P05Z
JLCPCB Part #
C175864
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 39mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS