CR1206F66K5P05Z
MFR.Part #
CR1206F66K5P05Z
JLCPCB Part #
C245589
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS