CR1206F5R10P05Z
MFR.Part #
CR1206F5R10P05Z
JLCPCB Part #
C245579
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS