TR1206D176KP0550
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206D176KP0550
JLCPCB Part #
C150011
Description
-55℃~+155℃ 176kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS