CR1206F51R1P05Z
MFR.Part #
CR1206F51R1P05Z
JLCPCB Part #
C245566
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS