TR0805D176KP0550
MFR.Part #
TR0805D176KP0550
JLCPCB Part #
C149978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 176kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS