CR1206F31K6P05
MFR.Part #
CR1206F31K6P05
JLCPCB Part #
C429225
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS