CR1206F4K22P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F4K22P05Z
JLCPCB Part #
C245559
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS