CR1206F1R82P05
MFR.Part #
CR1206F1R82P05
JLCPCB Part #
C429665
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS