MA251220FR150FZ
MFR.Part #
MA251220FR150FZ
JLCPCB Part #
C252673
Description
150mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS