CR1206F15R4P05Z
MFR.Part #
CR1206F15R4P05Z
JLCPCB Part #
C245460
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS