CR1206F10M0P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F10M0P05Z
JLCPCB Part #
C881315
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS