TR0603B475KP0525Z
MFR.Part #
TR0603B475KP0525Z
JLCPCB Part #
C503464
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS