CR1210J110KP05Z
MFR.Part #
CR1210J110KP05Z
JLCPCB Part #
C174659
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS