CR1206F845RP05
MFR.Part #
CR1206F845RP05
JLCPCB Part #
C429265
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS