CR2010J3R30E04S
MFR.Part #
CR2010J3R30E04S
JLCPCB Part #
C146852
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS