CR0603F1M50P05Z
MFR.Part #
CR0603F1M50P05Z
JLCPCB Part #
C881251
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS