CR2512FR040E04Z
MFR.Part #
CR2512FR040E04Z
JLCPCB Part #
C176034
Description
-55℃~+155℃ 1W 40mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS