CR1210J3R30P05S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210J3R30P05S
JLCPCB Part #
C149784
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS