PESD2CANFD24LU-Q-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD2CANFD24LU-Q-ES
JLCPCB Part #
C5350972
Package
SOT-323
Description
1uA 2 220W 24V 26V 35V 4A Bidirectional ESD SOT-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS