SENC3D15V1B
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SENC3D15V1B
JLCPCB Part #
C5140339
Package
SOD-323
Description
1 15V 16.5V 1uA 55V 9A Bidirectional ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS