SELC3D15V1BA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SELC3D15V1BA
JLCPCB Part #
C5126771
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 16.5V 1uA 45V 5A Bidirectional ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS