IRLML0100TRPBF-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
IRLML0100TRPBF-ES
JLCPCB Part #
C21713855
Package
SOT-23
Description
1 N-channel 1.4W 1.4pF 1.65V 100V 2.6A 206pF 29pF 4.2nC@10V 90mΩ@10V N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS