PIS3D18P-1R0M-T
MFR.Part #
PIS3D18P-1R0M-T
JLCPCB Part #
C251748
Description
1uH 2.6A 38mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS