HQC1008-R27J-T
MFR.Part #
HQC1008-R27J-T
JLCPCB Part #
C251946
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
270nH 400mΩ 48@100MHz 630MHz 900mA ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS