HQC1008-R18J-T
MFR.Part #
HQC1008-R18J-T
JLCPCB Part #
C251945
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
180nH 1A 300mΩ 50@100MHz 800MHz ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS