PIS3D15P-2R2M-T
MFR.Part #
PIS3D15P-2R2M-T
JLCPCB Part #
C251742
Description
1.6A 2.2uH 71mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS