CMF4532F-601-2P-Tms
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF4532F-601-2P-Tms
JLCPCB Part #
C252154
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 2.8A 2uH@100kHz 50V 600Ω@100MHz 70mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS