PIS2D18LP-3R3M-T
MFR.Part #
PIS2D18LP-3R3M-T
JLCPCB Part #
C251731
Description
3.3uH 600mA 78mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS