HEC1008-2R7J-T
MFR.Part #
HEC1008-2R7J-T
JLCPCB Part #
C251926
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
135MHz 2.7uH 22@25MHz 290mA 3.2Ω ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS