PIS2D18HP-2R2M-T
MFR.Part #
PIS2D18HP-2R2M-T
JLCPCB Part #
C251721
Description
1.44A 2.2uH 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS