HEC1008-3R3J-T
MFR.Part #
HEC1008-3R3J-T
JLCPCB Part #
C251927
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
110MHz 22@25MHz 290mA 3.3uH 3.4Ω ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS