PIS2D10P-3R3M-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
PIS2D10P-3R3M-T
JLCPCB Part #
C251704
Package
SMD
Description
175mΩ 3.3uH 680mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS