CMF2012F-361M-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF2012F-361M-2P-T
JLCPCB Part #
C252125
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 360Ω@100MHz 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS