LCF1206-3R3J-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
LCF1206-3R3J-T
JLCPCB Part #
C252012
Package
1206
Description
1.32Ω 3.3uH 400mA Unshielded Inductor ±5% 1206 Power Inductors ROHS