HQC0805-33NJ-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HQC0805-33NJ-T
JLCPCB Part #
C251938
Package
SMD,2.4x1.7mm
Description
1.2A 1.8GHz 100mΩ 33nH 65@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% SMD,2.4x1.7mm Inductors (SMD) ROHS